Aktuálně jste na novém webu.   Starý web je zde.

RMK KrupkaR M K   Krupka - Raketomodelářský klub Krupka           

Karla Čapka 272, Krupka, PSČ 41742, Czech Republic


Na závody se vydali členové RMK Krupka již v pátek 26.dubna , přespali v Jevíčku a brzy ráno vyjeli do Letovic na 1. soutěž pro juniory a seniory v raketovém modelářství, která je započítávána do mistrovství České republiky. V sobotu 27.4. se závodilo ve třech kategoriích S3A raketa padák, S4A raketoplán, S6A raketa streamer. V neděli 28.4. byly na programu 2 kategorie S3A a S9A raketa vírník.

A jak si vedli naši závodníci? 

V sobotním závodě juniorů v S3A byl Jakub Krejdl třetí, Denisa Rudzanová šestá, v S6A již Denisa získala stříbro. V seniorech v S3A zvítězil Zdeněk Kolář, v S4A byl druhý Bedřich Pavka a třetí Zdeněk Kolář.

V neděli v kat. S3A v juniorech zvítězil Jakub Krejdl a Denisa byla čtvrtá, v S9A zvítězila Denisa Rudzanová před Tomášem Ullrichem a Jakubem Krejdlem. V seniorech v S3A zvítězil Bedřich Pavka a třetí byl Zdeněk Kolář.  

Kategorie S3A se létala dvakrát a po sečtení obou soutěží, byli vyhlášeni ti nejlepší na Mistrovství ČR.
V seniorech se stal Mistrem ČR Zdeněk Kolář a stříbro získal Bedřich Pavka. V juniorech získal po velmi těsném výsledku stříbrnou medaili Jakub Krejdl ( 5s ho dělilo od zlata) a bronz Denisa Rudzanová. 

Druhé kolo Mistrovství ČR proběhne v druhé polovině září v Českém Těšíně a tam se rozhodne o dalších mistrech ČR. 

Poděkování za vzornou reprezentaci města Krupky a Ústeckého kraje patří závodníkům, trenérům i rodičům za pomoc a odvoz, za finanční pomoc Městu Krupka a KÚ Ústeckého kraje.

1.kolo seriálu Mistrovství ČR v Letovicích, duben 2024
1.kolo seriálu Mistrovství ČR v Letovicích, duben 2024
1.kolo seriálu Mistrovství ČR v Letovicích, duben 2024
1.kolo seriálu Mistrovství ČR v Letovicích, duben 2024