Modelářské schůzky pro mládež opět fungují.

Pravidelné schůzky jsou vždy v úterý od 16.30 do 17.45.

Těšíme se na vás!!!

 

V srpnu RMK Krupka uspořádal soustředění talentované mládeže a reprezentační soustředění pro juniorské a seniorské reprezentanty z celé ČR na Srbickém pahorku.

Ve dnech 16.-18.7.2021 se členové RMK Krupka zúčastnili seriálové soutěže MČR, kterou pořádal RCSO Český Těšín na letišti v Milíkově. RMK Krupka reprezentovali: junioři Daniel a Rosálie Pavkovi, Valerie a Vojtěch Beranovi v klasice, v seniorech Zdeněk Kolář a Pavel Broný v

V sobotu 3.7.2021 se členové RMK Krupka po dvou letech viděli s přáteli z Rossendorfu. Loňské 20.výročí spolupráce nám všem zhatil coronavirus a uzavření hranic i soutěží.

Se zpožděním, ale přeci, jsme společných 20 let v Rossendorfu oslavili venku na letišti.Nejprve jsme soutěžili s letadly, pak jsme předvedli starty velkých raket, které sklidily obrovských potlesk a moc se líbily. Po té se rozkrojila upečená raketa, která moc chutnala, opekly se buřty a všichni jsme se příjemně bavili. Opět to byl krásně prožitý den a již se těšíme na další setkání v Krupce.

Více fotografii na faceboku RMK Krupka.

 

V sobotu 19.6.2021 uspořádal RMK Krupka Mistrovství ČR mládeže na letišti Srbický pahorek u Krupky.

Dopoledne závodila mládež v kategorii S3A (raketa- padák), po obědě v kategorii S6A (raketa - streamer). Nejlepší v S3A byla Valerie Beranová z RMK Krupka,druhý byl Piotr Štirba z RCSO Český Těšín a třetí Petr Šic z LMK Lužice. V S6A patřilo prvních 5 umístění členům RMK Krupka - 1. Berta Železná, 2. Matyáš Střeska, 3. Andrej Železný, 4. Vojtěch Beran a 5. Daniel Pavka. V celkovém pořadí zvítězila Berta Železná, druhým nejlepším byl Daniel Pavka ( oba RMK Krupka) a třetí Piotr Štirba z RCSO Český Těšín.

Přílohy
Download this file (MČR mládež 2021.pdf)MČR mládež 2021.pdf[výsledky]378 kB

Soutěže a soustředění 2021

Přílohy
Download this file (souteze202106.pdf)souteze202106.pdf[Soutěže a soustředění 2021]96 kB

13.6.2021 uspořádal RMK Krupka první soutěž na Srbickém pahorku - Krajské kolo žáků.

V kategorii S6A raketa streamer zvítězila Rosálie Pavková, na druhém místě se umístila Valča Beranová a Ota Železný se stejným výkonem.
Všem rozhodčím a časoměřičům děkujeme za pomoc.