V srpnu RMK Krupka uspořádal soustředění talentované mládeže a reprezentační soustředění pro juniorské a seniorské reprezentanty z celé ČR na Srbickém pahorku.

Připravil a zorganizoval i tři soutěže rádiem řízených kluzáků v kategorii S8D, S8D-P a S8E-P, které se započítávají do seriálu MČR. V seniorské kategorii se závodů MČR v S8D-P a S8E-P zúčastnil z RMK Krupka pouze Bedřich Pavka. V obou se dostal do finále, ale nakonec obsadil 2x čtvrtou příčku. V juniorské kategorii S8D získal Daniel Pavka druhé a Petr Šic třetí místo.

Poslední soutěží pořádanou RMK Krupka o prázdninách bylo krajské kolo mládeže ve velkých raketách, kde zvítězil Daniel Pavka, druhé místo patřilo Vojtovi Beranovi a o třetí příčku se podělili Rosálka Pavková a Petr Šic.

Velká oslava, nejen s raketovými, ale i leteckými modeláři z celé ČR, proběhla rovněž na letišti, když oslavovali Věra Pavková, Pavel Broný a Bedřich Pavka 180 let od svého narození. Své 30. narozeniny oslavil i Martin Pavka. Společně prožitý den byl ukončen ohňostrojem.