Ve dnech 16.-18.7.2021 se členové RMK Krupka zúčastnili seriálové soutěže MČR, kterou pořádal RCSO Český Těšín na letišti v Milíkově. RMK Krupka reprezentovali: junioři Daniel a Rosálie Pavkovi, Valerie a Vojtěch Beranovi v klasice, v seniorech Zdeněk Kolář a Pavel Broný v

klasických disciplínách, Bedřich Pavka v S8. V juniorské kategorii - v S3A zvítězil Adam Stopa z RCSO Český Těšín, druhý byl David Janečka z MK Zlín a třetí Rosálie Pavková z RMK Krupka. V S6A zvítězil David Janečka z MK Zlín, druhé místo obsadil Daniel Pavka z RMK Krupka, třetí Piotr Štirba z RCSO Český Těšín. V S9A zvítězil Daniel Pavka, druhý byl Piotr Štirba a třetí byla Rosálie Pavková, 4. místo obsadila Valerie Beranová.

V seniorech v S3A zvítězil Pavel Broný, druhý byl Jan Kucharzyk z RCSO Český Těšín a třetí Marian Greš ze Zlína. V S4A zvítězil Zdeněk Kolář před Josefem Ferbasem z Hradce Králové a Jaroslavem Chmelíkem z MK Mladá Boleslav. V S9A zvítězil Jaromír Chalupa z MK Šenov, druhé místo obsadil Zdeněk Kolář a třetí Jaroslav Chmelík z MK Mladá Boleslav. V S8D –P se dostal Bedřich Pavka do finále mezi 5 nejlepších závodníků. Pomocníky pro závodníky na soutěži z RMK Krupka byli Klára Pavková, Marek a Cecilie Beranovi.