Na světový pohár a MČR na východ naší země odjeli v pátek 22.9.2023 z RMK Krupka Viktorie Tržilová, Věra Pavková, Klára Dušková, Michaela Šicová, Bedřich Pavka, Pavel Broný, Zdeněk Kolář, Karel Strnad st., Petr Šic st., junioři Daniel a Rosálka Pavkovi, Vít a Jenda Varmusovi, Petr a Viktor Šicovi, Jakub Redlich, Andrej Železný, Rosťa Pišl a Karel Strnad.
Do pátku bylo krásně, ale v sobotu( silně) a v neděli pršelo. Proto JURY zkrátila jednotlivé kategorie pouze na dva starty. V sobotu se létaly pouze dvě S6A a S9A, kategorie S4A byla přeložena na neděli, kde se odlétala kat. S8P a S7. Ve světovém poháru v S6A byla v juniorech Rosálka Pavková třetí, v celkovém pořadí mezi dospělými byla 7. ze 46 startujících. V S9A byl 2. Petr Šic a třetí Daniel Pavka, který byl zároveň druhým nejlepším juniorem.
V seriálu MČR v S4A zvítězil Milan Kučka z Letovic, druhý byl Pavel Broný a třetí Viktorie Tržilová, v juniorech vyhrála Rosálka Pavková před svým bratrem Danielem a Jakubem Redlichem. V S6A zvítězil Zdeněk Kolář před Piotrem Štirbou z Českého Těšína a Karlem Strnadem V juniorech vyhrála opět Rosálka před Danielem a
Jakubem, kteří měli oba stejně bodů a tudíž obsadili oba druhé místo.
V S9A zvítězil Petr Šic st. před Pavlem Broným a Viktorií Tržilovou. Mezi juniory byl nejlepší Daniel Pavka, druhý byl Jakub Redlich a třetí Andrej Železný, V S7(velká maketa) se rozdělovaly tituly MČR. V seniorech zvítězil Milan Kučka z Letovic, stříbro získala Viktorie Tržilová, bronz Jaromír Chalupa z Českého Těšína. V juniorech se stal mistrem ČR Jan Stopa z Českého Těšína, stříbro získal Daniel Pavka a bronz Jakub Redlich.
Děkujeme KÚ Ústeckého kraje za finanční pomoc juniorům na SP a MČR.