O víkendu 23. - 24. 6. 2018 zorganizoval RMK Krupka pro všechny raketové modeláře do 15 let mistrovství ČR, jehož pořadatelem je SMČR. V sobotu se soutěžilo v tradičních kategoriích S3A raketa padák, S4A raketoplán a S6A raketa streamer pouze s nižšími maximy a nižším impulsem motorů. V neděli byla na programu kategorie S6A p (o polovinu nižší motor), která se létala na 3 kola a pak vyřazovacím systémem, postoupilo 12 nejlepších, pak šest nejlepších do finále. Opět je tato kategorie přizpůsobena dětem.

Počasí nám v sobotu příliš nepřálo, protože stále foukal vítr a rakety létaly hodně daleko, ale v neděli již bylo lépe. Všem dospělým patří velké poděkování za organizaci, měření výsledků a veškerou pomoc kolem, které je vždycky dost. Dík patří sponzorům KnaufInsulation a VR Technik za ceny pro děti, Městu Krupka za pomoc při sekání letiště a opravy příjezdové cesty. MČR žáků navštívil i pan starosta ing. Zdeněk Matouš.
Poděkování patří i všem dětem, které závodily a předvedly kvalitní výkony. Za reprezentaci Města Krupky i Ústeckého kraje patří dík závodníkům z RMK Krupka, kteří získali ze 3 ze 4 mistrovských titulů. RMK Krupka reprezentovali – Veronika Šubrtová, Pavlína Richterová, Sandra a Karolína Dömeovy, Karel Strnad, Martin Strnad, Matyáš Střeska, Daniel Pavka, Jakub Redlich, Jan Šubrt, Miroslav Rak, Marek Pospíšil, Alex Čejka, Jiří Chalaš a Ladislav Kůra. První 3 závodníci získali medaile, diplomy, poháry jako raketu a věcné ceny, čtvrtý nedostal bramborovou medaili, ale aby ho to tolik nebolelo, byl ohodnocen diplomem a věcnou cenou.