Na konci května se vydalo na SP na Slovensko 15 členů RMK Krupka , 7 juniorů – Rosálka Pavková, Daniel Pavka, Andrej Železný, Vašek Venitz, Viktor Šic, Petr Šic a Jakub Redlich, 2 senioři Pavel Broný a Zdeněk Kolář, 2 rozhodčí – prezident JURY Věra Pavková, hlavní bodovač S7 Bedřich Pavka a rodiče Šicovi a Venitzovi, kteří odvedli výbornou práci v poli.

Kromě SP se konala i mezinárodní soutěž ve výškách S1A(junioři), kde obsadil Daniel Pavka 4. místo. Na Slovensku proběhlo i mistrovství ČR ve výškách – S1A junioři, kde zvítězil Jan Stopa (Český Těšín), druhé místo obsadil Daniel Pavka a třetí byl Jakub Redlich. V S1B (senioři) na MČR byl Petr Pazour (Letovice) první, Piotr Štirba (Český Těšín) druhý, Pavel Broný třetí. V S5B (maketa výška) v mezinárodní soutěži byl Jakub Redlich čtvrtý, na MČR zvítězil Jan Stopa, druhý byl Jakub Redlich a třetí Daniel Pavka. V S5C (maketa výška) v mezinárodní soutěži byl druhý Petr Pazour z Letovic, na MČR byl první, druhá příčka patřila Zdeňku Kolářovi a třetí Milanu Kučkovi z Letovic.


Světový pohár létají senioři a junioři dohromady, vyhlašují se tři nejlepší a nejlepší junior. V S6A byl nejlepší z našich na 6.místě Zdeněk Kolář, v S4A byl čtvrtý Andrej Železný (2.nejlepší junior),v S9A byl 10. Petr Šic. Největším úspěchem bylo v S7 (velké makety), které se létaly úplně poslední, třetí místo Daniela Pavky ve světovém poháru. Zároveň získal pohár pro nejlepšího juniora. 

V kat. S6A se utrhla hlavice z rakety Vaškovi Venitzovi, rozhodčí to nepostřehli, dali mu platný let, ale Vašek se šel přiznat (z rakety se nesmí nic oddělit) a místo platného startu dostal DQ a v celkovém pořadí si velmi pohoršil. Od pořadatelů a od hlavní rozhodčí získal diplom FAIR PLAY, míč a velké poděkování za toto gesto. V Krupce se mládež učí závodit fair play a také to uplatňuje v praxi. Na MČR v Letovicích byl touto cenou oceněn Daniel Pavka. Závodíme a chceme vyhrávat, ale jen podle pravidel. Všem, kdo se takto chovají, patří velké poděkování. Přeci nikoho nemůže těšit vyhrát podvodem. Poděkování za vzornou reprezentaci ČR a Krupky patří všem členům RMK Krupka.