Seriál Mistrovství ČR v raketovém modelářství se tentokrát konal na konci dubna v Letovicích. Na Moravu se vydalo 8 juniorů (Jakub Redlich, Petr Šic, Andrej Železný, Viktor Šic, Václav Venitz, Daniel Pavka, Jakub Krejdl a Denisa Rudzanová), 4 senioři (Zdeněk Kolář, Pavel Broný, Viktorie Tržilová, Andrea Slezáková), trenéři Věra a Bedřich Pavkovi, rodiče Šicovi a Venitzovi, kteří pomáhali při donášce dětem.
V sobotu byla zima, foukalo a pršelo, ale přesto jsme získali ze 4 kategorií 3 vítězství. V juniorech zvítězil v S3A (padák) Petr Šic a Václav Venitz byl třetí, v S4A (raketoplán) zvítězil Daniel Pavka, druhý byl Viktor Šic. V seniorech zvítězil v S4A Zdeněk Kolář.
V neděli bylo pěkně, sluníčko svítilo a také se oteplilo. Ze 6 kategorií jsme 4krát zvítězili. V juniorech v S3A byl Andrej Železný druhý a Jakub Redlich třetí. V S6A(streamer) zvítězil Jakub Redlich a Petr Šic byl třetí, v S9A(virník) zvítězil opět Jakub Redlich, 2.místo získal Viktor Šic a 3.byla Denisa Rudzanová. V seniorech v S3A zvítězil Zdeněk Kolář, Pavel Broný byl druhý, v S6A se na druhém místě umístil Zdeněk Kolář, třetí byl Pavel Broný, v S9A vyhrála Viktorie Tržilová a třetí byl Zdeněk Kolář. Celkem jsme přivezli 17 medailí - 7 zlatých, 5 stříbrných a 5 bronzových. K tomu ještě 4 bramborové. Krupka opět kralovala.